ΝΑΥΠΛΙΟTV.GR
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΔΗΜΟΤΙΚΑ ΝΕΑΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Ποδόσφαιρο Αργολίδας: Τα αποτελέσματα της Α1 και της Α2 κατηγορίας

Με την 4η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α1, ενώ σημερα ξεκίνησαν και οι υποχρεώσεις των ομάδων της Α2 με την πρώτη αγωνιστική των ομάδων της Αργολίδας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/10/2316:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
3-4
2.ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο21/10/2316:00Μανούχος Ε., Μακρής Ν., Ραφαηλίδη Σ.5-1
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο21/10/2316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.2-5
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΤΟΛΟΥΚυριακή22/10/2315:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.3-0
5.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΣΠΕΤΣΕΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή22/10/2316:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Δημητρόπουλος Π.1-0
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή22/10/2316:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
2-1
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/10/2316:00Δρούζας Χ., Τούμπας Σ., Ορφανός Β.1-1
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο21/10/2316:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Κατσάνης Ι.0-7
9.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/10/2316:00Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β.1-4
10.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή22/10/2311:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Γεώργας Κ.4-0
11.ΘΗΣΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/10/2312:30Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Αποστολόπουλος Δ.2-4
12.ΛΥΓΚΕΥΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή22/10/2316:00Αθανασίου Ν., Νίκα Ί., Κουγιούφας Ν.
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΡΟΣΥΜΝΗ – Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο21/10/2316:00Μπέγκος Α., Δημητρόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.1-3
14.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/10/2311:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Δημητρόπουλος Π.4-0
15.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. – ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/10/2314:00Κουτσούκος Γ., Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α.2-4
16.ΜΕΘΑΝΑ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή22/10/2315:00Ρούσσης Σ., Κυμπουρόπουλος Δ., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
17.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή22/10/2316:00Αράπης Ε., Τσατσούλη Β., Λειβαδείτης Β.6-0
18.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΡΟΙΤΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/10/2316:00Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Καζάς Ι.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

Συνεδρίασε ενόψει χειμερινής περιόδου το Συντονιστικό Πολιτικής Προστασίας στην Π.Ε. Αργολίδας

diktio diktio

Φωταγώγηση του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στο Ναύπλιο την Κυριακή 10/12

diktio diktio

Ναύπλιο: Διακοπές υδροδότησης για την ολοκλήρωση εργασιών νέου δικτύου στην οδό Φωτομάρα

diktio diktio