ΝΑΥΠΛΙΟTV.GR
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΔΗΜΟΤΙΚΑ ΝΕΑΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Ποδόσφαιρο Αργολίδας: Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Α1 και Α2

Η αγωνιστική δράση για τις κατηγορίες της Α1 και της Α2 συνεχίστηκε και αυτό το Σαββατοκύριακο για της ομάδες της Αργολίδας που συμμετέχουν στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΣΠΕΤΣΕΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο04/11/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Δαγρέ Μ.1-5
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Κατσάνης Ι.4-1
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΤΟΛΟΥΣάββατο04/11/2315:00Κόλλιας Γ., Μακρής Ν., Αργύρης Ι.1-2
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο04/11/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε.1-6
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή05/11/2315:00Δρούζας Χ., Ρούσσης Σ., Γεώργας Κ.1-0
6.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή05/11/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Τσάμης Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
3-2
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή05/11/2315:00Κόλλιας Γ., Ορφανός Β., Τούμπας Σ.4-1
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ – ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Δρούζας Χ., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.3-0
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Βλάχος Α., Μπατάκος Κ., Κουτσούκος Γ.9-2
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΛΥΓΚΕΥΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Μαρινόπουλος Π., Φιλιππόπουλος Κ., Λειβαδείτης Β.2-1
11.ΕΡΑΣΙΝΟΣ – Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή05/11/2311:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Φιλιππόπουλος Κ.3-2
12.ΑΡΙΣΤΕΑΣ – ΘΗΣΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/11/2315:00Κόλλιας Δ., Δημητρόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.1-0
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ – ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Κατσάνης Α.0-2
14.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο04/11/2315:00Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Τσάμης Μ.3-3
15.ΥΔΡΑ – Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΥΔΡΑΣΚυριακή05/11/2314:00Βασιλόπουλος Μ., Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α.3-2
16.Α.Γ.Ο.Ν. – ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή05/11/2315:00Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ., Κάτσουδας Π.1-2
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ – ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή05/11/2315:00Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-1

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης στα εγκαίνια των υποδομών ΣΔΙΤ απορριμμάτων της Περιφέρειας Πελοποννήσου

diktio diktio

Η Τελετή Αποκαλυπτηρίων του Μνημείου του πεσόντος Αεροπόρου Σμηναγού Μιχαήλ Παπαμιχαήλ στην Ερμιόνη

diktio diktio

43 συλλήψεις από την Αστυνομία στην Πελοπόννησο – Οι 10 στην Αργολίδα

diktiou omada